У нас безкоштовна доставка оплачених на сайті замовлень!
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUuc3ZnI3Bob25lMiI+PC91c2U+PC9zdmc+KDA2NykgMjQ4LTI2LTQy
укр / рус

Бренди

У нашому магазині представлене взуття компанії Fabi Spa: Fabi і Barracuda.

Fabi - легендарний італійський бренд вишуканого чоловічого та жіночого взуття, верхнього одягу та аксесуарів. Бренд Fabi був заснований в 1965 році братами Енріко та Елізіо Фабі.

З 1965 року компанія Fabi еволюціонувала у високотехнологічного виробника вишуканого взуття різних стилів з істинною ДНК Італії. І зараз компанія залишається сімейним бізнесом зі 100% виробництвом взуття тільки в Італії, і тільки на фабриці Fabi, в історичному для такого ремесла регіоні Італії - Марке, що є дуже великою рідкістю, і перевагою одночасно, серед більшості італійських брендів класу люкс.

Сучасна Fabi фокусується на смаках своїх основних покупців, інноваційності, стилі, функціональності та комфорті.

Barracuda - всесвітньо відомий італійський бренд взуття був заснований в 1896 році. Натуральні матеріали, що використовуються при створенні взуття, традиційні способи вичинки, неординарний дизайн - основи бренду Barracuda. Взуття компанії по праву вважають відображенням духу країни - одночасно сміливого та елегантного. На даний момент бренд Barracuda є частиною компанії Fabi Spa. Креативним Директом Barracuda являється Емануеле Фабі - син Елізіо Фабі - засновника компанії Fabi.

Взуття Barracuda також виготовляється тільки на фабриці Fabi в центральному регіоні Італії - Марке.