Офіційний дистриб'ютор італійських брендів Fabi та Barracuda в Україні
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUxMC5zdmcjcGhvbmUiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwOTUpIDI0Ny0yNi00Mg==PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUxMC5zdmcjcGhvbmUiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI0OC0yNi00Mg==
укр / рус

Італійські бренди Fabi & Barracuda

У нашому магазині представлене взуття компанії Fabi Spa: Fabi та Barracuda.

Fabi - легендарний італійський бренд вишуканого чоловічого та жіночого взуття, верхнього одягу та аксесуарів. Бренд Fabi був заснований в 1965 році братами Енріко та Елізіо Фабі.

З 1965 року компанія Fabi еволюціонувала у високотехнологічного виробника вишуканого взуття різних стилів з істинною ДНК Італії. І зараз компанія залишається сімейним бізнесом зі 100% виробництвом взуття тільки в Італії, і тільки на фабриці Fabi, в історичному для такого ремесла регіоні Італії - Марке, що є дуже великою рідкістю, і перевагою одночасно, серед більшості італійських брендів класу люкс. Багато відомих в Україні брендів італійського взуття не мають власного виробницва, замовляють виготовлення взуття у підрядників, в т.ч. в інших країнах.

Сучасна Fabi фокусується на смаках своїх основних покупців, інноваційності, стилі, функціональності та комфорті.

Бренд Фабі дотримується власної ідеї у баченні італійського взуття. Фабі враховує сучасні тенденції у моді та використовує найкращі матеріали, при цьому, створює особливе взуття! Певні моделі взуття Ви не знайдете у жодному іншому бренді, а рівень комфорту та відчуттів, які дарує Fabi, взагалі поза конкуренцією. Це кросівки Fabi Jesse, жіночі чоботи та черевики Фабі, чоловічі замшеві лофери та багато інших моделей.

Фото фабрики Fabi та Barracuda. Via Dante Alighieri, scn – 62010 Morrovalle (MC) Italy.

IMG_20210630_135458

Все взуття Fabi та Barracuda від початку та до кінця народжується саме в цьому місці. Проектується, виготовляється та удосконалюється!

compressa-HERITAGEDESKTOP

Barracuda - всесвітньо відомий італійський бренд взуття був заснований в 1896 році. Натуральні матеріали, що використовуються при створенні взуття, традиційні способи вичинки, неординарний дизайн - основи бренду Barracuda. Взуття компанії по праву вважають відображенням духу країни - одночасно сміливого та елегантного. На даний момент бренд Barracuda є частиною компанії Fabi Spa. Креативним Директом Barracuda являється Емануеле Фабі - син Елізіо Фабі - засновника компанії Fabi.

Взуття Barracuda також виготовляється тільки на фабриці Fabi в центральному регіоні Італії - Марке.

Поруч з фабрикою Fabi та Barracuda розташований найбільший в світі двоповерховий бутік Брендів.

IMG_20210630_120043

Необхідно небагато розповісти про регіон, в якому знаходиться "дім" брендів Фабі та Барракуда.

Регіон Марке в Італії є одним із найкрасивіших місць для туристів, які щорічно подорожують світом.

На цій землі народилися великі поети та музиканти, місцеві пейзажі пропонують перехід між горами, пагорбами та морем, а також історичні села, які є справжніми перлинами краси.

Проте цей регіон також відомий виробництвом взуття класу люкс. Деякі з кращих взуттєвих брендів фактично народилися в регіоні Марке. Історія цих виробництв почалася на початку 1900-х років і з того часу передається ремісниками із покоління до покоління. Однак, історія взуттєвого ремесла цього регіону Італії відома ще з середньовіччя.

Два дуже важливі аспекти пов'язані у виробництві розкішного взуття, такі як старовинні ремісничі традиції та нові передові технології: це інгредієнти для високоякісного продукту, який завдяки фірмовим магазинам пропонує чудові можливості для всіх туристів.

Взуттєвий район включає провінції Мачерата, Фермо та Асколі-Пічено, особливо в районі між Чивітанова-Марке, Монтекосаро, Монтегранаро, Морровалле, Монте-Сан-Джусто, Монте-Сан-П'єтранджелі, Монте-Урано, Порто-Сант-Ельпідіо та Сант- Ельпідіо-а-Маре.