Офіційний дистриб'ютор італійських брендів Fabi та Barracuda в Україні
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUxMC5zdmcjcGhvbmUiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwOTUpIDI0Ny0yNi00Mg==PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUxMC5zdmcjcGhvbmUiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI0OC0yNi00Mg==
укр / рус

Італійські чоловічі лофери

Відсортовано
Fabi
Чоловічі лофери
5/5 - 20 голосів
13068грн14520грн
-10 %
Fabi
Пенні-лофери
5/5 - 15 голосів
16368грн20460грн
-20 %
Fabi
Чоловічі лофери
5/5 - 4 голоси
15752грн
Fabi
Замшеві лофери
4.9/5 - 37 голосів
17292грн19228грн
-10 %
Fabi
Чоловічі монкі
5/5 - 7 голосів
24816грн
Fabi
Чоловічі лофери
5/5 - 4 голоси
15752грн
Fabi
Лофери з напи
4.9/5 - 34 голоси
13200грн17600грн
-25 %
Fabi
Чоловічі монкі
5/5 - 2 голоси
24816грн
Fabi
Чоловічі лофери
4.6/5 - 31 голос
12232грн17468грн
-30 %
Fabi
Лофери з напи
4.9/5 - 44 голоси
13816грн19712грн
-30 %
Fabi
Лофери з хутром
4.8/5 - 46 голосів
13904грн19888грн
-30 %
Fabi
Літні лофери
4.5/5 - 2 голоси
16280грн

Справжній must-have вже декілька сезонів поспіль, чоловічі італійські лофери, або звичніше для нас слово - мокасини, пропонуються в різних відтінках таз оздобленням на тонкій та завишеній підошві.

Мокасини називають "лоферами" тому, що термін "loafer" (англійською) означає "нероба", саме тому, що взуття, що надихнуло на створення першої моделі мокасин, було взуттям для відпочинку.

Створені завдяки ручній роботі сучасні італійські лофери виходять за рамки сезонної моди: це позачасові та неперевершені аксесуари, цінність яких вписана в історію чоловічого взуття. Чіткі лінії, сучасні модифікації та культові деталі інтерпретують справжню тенденцію, одержимість італійським стилем.

Італійські чоловічі лофери ідеальне взуття для тих, хто шукає вишуканий стильний образ. Вони надають витончену та шикарну індивідуальність власнику та є аксесуаром, який дозволяє вам відкрити для себе власну красу та елегантність.

Історія лоферів

За однією версією вважається, що модель лоферів винайшов Нільс Грегоріусун Тверангер, молодий шевець із майстерні в Норвегії, в Еурланді. За іншою версією мокасини винайшов англійський швець Реймонд Льюїс Вайлдсміт. Однак перш ніж стати моделлю чоловічого взуття, доступного для багатьох, мокасини вперше з'явилися у будинках королівської родини.

Лофери стали популярним дизайном чоловічого взуття в період між 1930-ми і 1940-ми роками, коли Фред Астер використав мокасини в парі з фраком, щоб відбивати чечітку, а потім з'явився термін "пенні-лофери", які у 50-ті роки носили студенти американських університетів, і вставляли монету пенні в проріз своїх лоферів, як талісман, або щоб відрізнити себе від класової відповідності одягу, нав'язаного коледжем.

Цей новий стиль, що зародився в американських коледжах, почав поширюватися по всьому світу і серед різних соціальних категорій у 1960-х роках, ставши елегантним неформальним взуттям для чоловіків.

Які властивості чоловічих лоферів?

Італійські чоловічі лофери відрізняються м'якою підошвою, вони не мають шнурків і залишають відкритими щиколотки. У своїй класичній моделі лофери чоловічі мають невисокі підбори, і певні характерні прикраси (бахрома, бічні шви, китиці). Ось їх основні характеристики:

  • без шнурків
  • голі щиколотки
  • низькі підбори
  • оздоблення

Види лоферів

Класичні, оригінальні та дуже зручні моделі. Давайте дізнаємося всі з них.

Пенні Лофери

Ймовірно, найвідоміші пенні-лофери мають шкіряний ремінець із прорізом на підйомі, де, як кажуть, була захована копійка (пенні, звідси й назва взуття). Ця модель відразу набула неймовірної популярності, і досі залишається шикарною.

Лофери з китицями

Для цієї моделі лоферів характерні декоративні китиці на підйомі. Цей декоративний елемент було додано до мокасинів у 1950-х роках. Початкова модель поєднувала різні стилі, і відразу мала успіх.

Італійські лофери

Чоловічі лофери з китицями популярні в США, а як щодо Італії? У Європі мода була зовсім іншою, і лофери вважалися повсякденним взуттям, яке жоден денді не став би носити з костюмами та розкішним одягом. Але завдяки мудрості "Made in Italy" ця модель була випущена на ринок наприкінці 70-х років. Класичні моделі, моделі з китицями, а також лофери з бічними пряжками-шкіряними ремінцями.

Італійські лофери від бренду Fabi

Колекція елегантних чоловічих лоферів бренду Fabi пропонує правильну різноманітність моделей, призначених для задоволення різних стилів і смаків. Існують як традиційні лінії з натуральної телячої шкіри, так і більш інноваційні моделі із замші та глянцевої шкіри.

Особливості італійських чоловічих лоферів Fabi:

  • виготовлені з кращої натуральної телячої шкіри, замші
  • пошиті та пофарбовані вручну досвідченими італійськими майстрами
  • легка та зручна підошва надає взуттю гнучкість та легкість
  • сучасні моделі, відповідають модним тенденціям
  • доступні в колекціях всіх сезонів, у тому числі зимові на хутрі

Італійські чоловічі лофери купити в Україні

Інтернет-магазин fabi.com.ua пропонує чоловічі лофери від бренду Fabi, Італія. Поряд із найелегантнішими моделями фабрики, відібрано й ексклюзивні пропозиції останніх модних тенденцій.

Якщо ви шукаєте стильне взуття з низькою халявою в сучасному стилі, італійські чоловічі лофери легко купити в нашому інтернет-магазині, просто оформивши замовлення на цьому сайті.

Відкрийте для себе неперевершені за якістю зручні італійські лофери для вашого повсякденного образу.