Офіційний дистриб'ютор італійських брендів Fabi та Barracuda в Україні
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUxMC5zdmcjcGhvbmUiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwOTUpIDI0Ny0yNi00Mg==PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUxMC5zdmcjcGhvbmUiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI0OC0yNi00Mg==
укр / рус

Про магазин

Інтернет-магазин Fabi.com.ua. - офіційний представник італійської компанії FABI S.p.a. в Україні.

Ми пропонуємо нашим покупцям якісне взуття Fabi та Barracuda за найкращими цінами, приділяючи особливу увагу модним тенденціям.

Наша головна мета - задовольнити потреби наших клієнтів в красивому, якісному та статусному італійському взутті. Ми пропонуємо ексклюзивний товар найвищої якості, щоб допомогти вам оновити свій взуттєвий гардероб в будь-який час.

Яким би не був ваш стиль, у нас знайдеться рішення, щоб підкреслити вашу індивідуальність.

Ми любимо взуття Фабі та Барракуда і маємо на меті довести, що це найкраще італійське взуття.

В нашому інтернет-магазині представлені актуальні коллекції взуття Фабі та Барракуди та колекції минулих сезонів. Ви можете знайти у нас й унікальні моделі взуття, яких немає у жодному магазині в Україні. А перлиною модельного ряду є взуття, яке виготовляється лише для Fabi.com.ua. Його неможливо купити навіть в Італії на фабричному сторі Фабі. Це більшість моделей чоловічих кросівок Fabi Jesse, деякі моделі чоловічих туфлей та жіночих черевиків.

У скрутний для України час війни с росією ми не маємо можливості підтримувати необхідну кількість взуття на складі. Однак, ми надаємо нашим Клієнтам можливість замовити взуття, яке є на фабриці Фабі в Італії. Це не просто робити і ми дякуємо нашим італійським друзям за допомогу при виконнані цих замовлень. Доставка замовлень здійснюється в найкоротший строк 1,5 тижні. При цьому, ми просимо передоплату 30% від вартості товаруна сайті. Це абсолютно безпечно і ми гарантуємо, що замовлене взуття буде доставлено Клієнтам. В описі відповідного товару зазначається чи він в наявності, чи його необхідно замовити. Умови обміну та повернення замовленого взуття вказані в розділі сайту "Обмін та повернення".

Гарантія оригінальності товару

Fabi.com.ua гарантує найвищу якість та 100% оригінальність товарів. Замовлення індивідуального виготовлення взуття здійснюється виключно на фабриці Fabi в Італії.

Безпечна онлайн оплата

Нашим платіжним партнером є один з лідерів прийому платежів в Україні - компанія WayForPay. В нашому магазині Ви можете безпечно оплатити замовлення будь-якою платіжною картою.

Більш того, оплатити замовлення можна за рахунок кредитних коштів від Райффайзен Банку, Приват Банку, МоноБанку, Альфа Банку, Ощадбанку та інших. Цю опцію Ви можете застосувати на етапі онлай оплати через сервіс WayForPay. Сам сервіс запропонує Вам варіанти оплат за рахунок кредитних коштів та вибір можливих Банків.