Офіційний дистриб'ютор італійських брендів Fabi та Barracuda в Україні
PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUxMC5zdmcjcGhvbmUiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwOTUpIDI0Ny0yNi00Mg==PHN2Zz48dXNlIGhyZWY9Ii9sb2NhbC9kYXRhL2ltZy9zcHJpdGUxMC5zdmcjcGhvbmUiPjwvdXNlPjwvc3ZnPigwNjcpIDI0OC0yNi00Mg==
укр / рус

Умови користування сайтом

1.1. Ці Умови використання (далі «Умови») визначають умови використання Веб-сайту www.fabi.com.ua (далі «сайт»), а також права та обов'язки його Користувачів та Адміністрації сайту. Умови поширюються також на відносини, пов'язані з правами та інтересами третіх осіб, які не є Користувачами, але чиї права та інтереси можуть бути порушені в результаті дій користувачів.

1.2. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цими Умовами до початку використання сайту. Використання сайту Користувачем означає повне прийняття цих Умов.

1.3. Ці Умови можуть бути змінені та/або доповнені Адміністрацією сайту в односторонньому порядку без будь-якого повідомлення Користувача. Користувачам рекомендується регулярно перевіряти ці Умови на предмет їх зміни і/або доповнення. Продовження використання сайту Користувачем після внесення змін і/або доповнень до цих Умов означає повну згоду Користувача з такими змінами та/або доповненнями.

1.4. Всі права на сайт належать Адміністрації сайту. Адміністрація сайту надає доступ до Веб-сайту всім зацікавленим особам відповідно до цих Умов та чинного законодавства України.

2.1. Даний сайт містить інформацію і товари.

2.2. Всі об'єкти, розміщені на Веб-сайті, в тому числі текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми, звуки та інші об'єкти та їх добірки (далі «Контент»), є об'єктами виняткових прав Fabi.com.ua або використовуються Адміністрацією сайту на підставі ліцензійних угод. Ніщо в цій Угоді не може розглядатися як передача виняткових прав на Контент.

2.3. Адміністрація сайту може припинити роботу даного Веб-сайту повністю або частково в будь-який час. Беручи до уваги особливості мережі Інтернет та комп'ютерних систем, Адміністрація сайту не гарантує постійну доступність даного Веб-сайту і не несе відповідальності за будь-які збитки, що відбулися в результаті збоїв в роботі Веб-сайту.

2.4. Адміністрація сайту також зберігає за собою право в будь-який час змінювати оформлення Сайту, його зміст, змінювати або доповнювати використовуване програмне забезпечення та інші об'єкти, що використовуються або зберігаються на Веб-сайті в будь-який час без попереднього повідомлення.

2.5. При реєстрації на Веб-сайті Користувач зобов'язаний надати необхідну достовірну та актуальну інформацію. Користувач не має права передавати свої логін і пароль третім особам, та несе повну відповідальність за їх збереження. Користувач гарантує, що надана ним адреса електронної пошти є актуальною і достовірною, так саме, як і номер телефону, за яким з ним можна зв'язатися. Користувач гарантує, що досяг віку, передбаченого законодавством України, для акцепту цих Умов.

2.6. Користувач несе відповідальність за достовірність, актуальність, повноту і відповідність законодавству наданої при реєстрації інформації, а також звільняє Fabi.com.ua від будь-яких претензій третіх осіб в разі пред'явлення вимог до них щодо інформації, наданої Користувачем.

2.7. Fabi.com.ua мають право відмовити в реєстрації будь-якому Користувачеві без пояснення причин, без будь-якої відповідальності з боку Адміністрації сайту. Fabi.com.ua мають право в будь-який час і без вказання причин відмовити Користувачеві в праві на доступ до захищених паролем частин Веб-сайту, блокуючи Дані користувача, зокрема, якщо Користувач:

 • надає неправдиві дані для цілей реєстрації;
 • порушує дані Умови використання або нехтує своїми обов'язками щодо захисту Даних користувача;
 • порушує будь-які чинні закони під час доступу або використання Веб-сайту;
 • не використовував Веб-сайт протягом тривалого часу.

2.8. Для реєстрації на Fabi.com.ua Користувач вводить ПІБ, номер телефону, адресу електронної пошти (він же логін) і пароль для входу в особистий кабінет. Реєстрація користувача дозволяє Користувачеві переглядати свої дані і вносити в них зміни або, якщо виникає необхідність, відкликати згоду на обробку даних. Користувач в будь-який час може припинити реєстрацію і видалити дані з особистого кабінету.

2.9. Користувач гарантує, що Дані користувача недоступні для третіх осіб, і несе відповідальність за всі транзакції та іншу діяльність, здійснювану з використанням Даних користувача.

2.10. Жодні положення цих Умов не надають Користувачеві право на використання фірмового найменування, товарних знаків, доменних імен та інших знаків Fabi.com.ua. Право на використання фірмового найменування, товарних знаків, доменних імен та інших знаків Fabi.com.ua може бути надано виключно c письмової згоди правовласника.

2.11. Fabi.com.ua надає Користувачеві невиключне, що не підлягає передачі право (далі також «Невиключна ліцензія»), використовувати інформацію, документацію, отримані Користувачем на Сайті протягом максимального терміну охорони, передбаченого чинним законодавством шляхом відтворення.

2.12. Fabi.com.ua має право безоплатно використовувати будь-які ідеї та пропозиції, збережені Користувачем на Сайті, для розвитку, вдосконалення свого бізнесу.

2.13. При використанні Веб-сайту Користувачеві забороняється:

 • завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, яка: містить погрози, ображає, принижує честь і гідність чи ділову репутацію або порушує недоторканність приватного життя фізичної особи; містить нецензурну лексику, порнографічні зображення і тексти; містить сцени насильства, або нелюдського поводження з тваринами; пропагує злочинну діяльність і / або сприяє розпалюванню расової, релігійної, етнічної ненависті або ворожнечі, пропагує фашизм чи ідеологію расової переваги, а також містить екстремістські матеріали; містить інформацію обмеженого доступу, включаючи, але не обмежуючись, державну і комерційну таємницю; закликає до вживання наркотичних засобів і психотропних речовин, інформацію про поширення наркотиків та інше, а також порушує інші права та інтереси громадян і юридичних осіб або вимоги чинного законодавства України;
 • зазіхати на суспільну мораль;
 • порушувати будь-які права інтелектуальної власності або інші майнові;
 • завантажувати будь-який контент, що містить віруси, так звані троянські програми або будь-які інші програми, які можуть пошкодити дані;
 • передавати, зберігати або завантажувати гіперпосилання або вміст, на які у Користувача немає прав, зокрема в разі, коли такі гіперпосилання або вміст порушують зобов'язання конфіденційності або є незаконними;
 • поширювати рекламні або незатребувані повідомлення по електронній пошті ( «спам»), поширювати неправдиві попередження про віруси, несправності або подібні матеріали, пропонувати участь в лотереї, в таких схемах як «лавина», «листи щастя», піраміди і подібних заходах;
 • незаконно завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати і надавати доступ або іншим чином використовувати інтелектуальну власність Fabi.com.ua і / або третіх осіб; здійснювати незаконний збір та обробку персональних даних інших осіб.

2.14. Fabi.com.ua має право відмовити в доступі на Веб-сайт в будь-який час, зокрема, якщо Користувач порушує будь-які зобов'язання, передбачені цими Умовами, без будь-якої відповідальності з боку Fabi.com.ua.

Персональні дані.

3.1. Приймаючи ці Умови на Веб-сайті, Користувач підтверджує свою згоду на обробку Fabi.com.ua його персональних даних, що розміщуються Користувачем. Обробка персональних даних Користувача здійснюється відповідно до законодавства України. Fabi.com.ua обробляє персональні дані Користувача з метою надання послуг з використання Веб-сайту; перевірки та аналізу інформації, що дозволяє підтримувати і покращувати сервіси Веб-сайту. Fabi.com.ua вживає всіх необхідних заходів для захисту персональних даних Користувача від неправомірного доступу, зміни, розкриття чи знищення, а також з метою забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України. Fabi.com.ua надає доступ до персональних даних Користувача тільки співробітникам Fabi.com.ua. Розкриття наданої Користувачем інформації може бути здійснено лише відповідно до чинного законодавства України.

3.2. Користувач цим погоджується, що Fabi.com.ua вправі доручити обробку персональних даних іншій особі. Особа, яка здійснює обробку персональних даних користувачів Fabi.com.ua, зобов'язана дотримуватися принципів і правила обробки персональних даних, передбачені чинним законодавством та цими Умовами.

3.3. Користувач має право відкликати згоду на обробку персональних даних, видаливши розміщену інформацію з Веб-сайту або ж письмово повідомивши Fabi.com.ua про відкликання згоди на обробку персональних даних. У разі відкликання Користувачем згоди на обробку його персональних даних Fabi.com.ua зобов'язаний припинити обробку або забезпечити припинення такої обробки. У разі, якщо збереження персональних даних більше не було необхідно для цілей обробки персональних даних, знищити персональні дані або забезпечити їх знищення в термін, що не перевищує тридцяти днів з дати надходження зазначеного відкликання, якщо Fabi.com.ua не має права здійснювати обробку персональних даних без згоди користувача на підставах, передбачених чинним законодавством.

4.1. Веб-сайт може містити гіперпосилання на веб-сторінки третіх осіб. Fabi.com.ua не несе відповідальності за вміст таких веб-сторінок, не заявляє і не підтверджує, що такі веб-сторінки або їх вміст належать Fabi.com.ua, так як Fabi.com.ua не контролює інформацію, яку розміщують на таких веб-сторінках, і, таким чином, не несе відповідальності за вміст і інформацію, представлені на них. Користувач використовує такі веб-сторінки на свій власний ризик.

4.2. Незважаючи на те, що Fabi.com.ua вживає всіх можливих заходів для захисту Веб-сайту від комп'ютерних вірусів, Fabi.com.ua не гарантує, що даний Веб-сайт не містить вірусів. Користувач в цілях власної безпеки вживає належних заходів обережності і використовує програму пошуку вірусів, перш ніж завантажувати будь-яку інформацію, програмне забезпечення або документацію.

4.3. Збитки у вигляді втраченої вигоди, збитки в результаті простою, збитки в результаті втрати даних та інформації, та інші подібні непрямі збитки внаслідок використання Веб-сайту, відшкодуванню Fabi.com.ua Користувачеві (ям) і / або третім особам, за жодних обставин не підлягають.

4.4. Fabi.com.ua зобов'язується виконувати ці Умови за умови, що їх виконанню не перешкоджатимуть національні або міжнародні вимоги до зовнішньої торгівлі, або митні вимоги, або будь-які ембарго, або інші санкції.

4.5. Ці Умови регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства України.

4.6. У разі виникнення будь-яких суперечок або розбіжностей, пов'язаних з виконанням цих Умов, Користувач і Fabi.com.ua зобов'язуються врегулювати шляхом проведення переговорів. У разі, якщо суперечки та розбіжності не будуть врегульовані шляхом переговорів, спори підлягають вирішенню в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

4.7. Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цих Умов будуть визнані недійсними, або що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших положень.

4.8. Fabi.com.ua не гарантує, що інформація, програмне забезпечення та / або документація на Веб-сайті відповідає законодавству іноземної держави, або доступні для перегляду або завантаження за межами території України. Якщо Користувачі заходять на Веб-сайт Fabi.com.ua, перебуваючи за межами України, вони самостійно несуть відповідальність за дотримання чинних законів іноземної держави.